Skip to main content

Przedstawiamy zabiegi na trądzik:

 

 

Jak wyleczyć trądzik? Trądzik jest poważnym problemem, który może pojawić się niezależnie od wieku i przyjąć różne odmiany – trądzik, trądzik różowaty, zaskórnikowy. W momencie, gdy pojawiają się nieładne krostki, przebarwienia i blizny, warto zainteresować się sposobami na skuteczne pozbycie się tego problemu.

Skuteczne leczenie trądziku jest możliwe tylko i wyłącznie przy podejściu kompleksowym – opieka kosmetologiczna, odpowiednia dieta, suplementacja. Czasami nie wystarczają domowe sposoby leczenia skóry trądzikowej, dlatego warto poszukać pomocy u kosmetologa.

Wyposażenie salonu kosmetologicznego DivineClinic pozwala na przeprowadzenie kompleksowej terapii leczenia trądziku i trądziku różowatego. Połączenie zdrowego stylu życia z odpowiednio dobranymi zabiegami pozwoli na pozbycie się problemu.

W ofercie posiadamy profesjonalne preparaty przeciwtrądzikowe o działaniu regulującym prace gruczołów łojowych, wyrównujących koloryt skóry i zmniejszające wydzielanie sebum. Zapraszamy na konsultację kosmetologiczną, aby ocenić zakres niezbędnej terapii.

Close Menu

DivineClinic
ul. Kcyńska 43
85-304 Bydgoszcz
tel. 690 424 222

godziny otwarcia:
pon., śr., pt.
9:00 – 17:00
wt., czw.
12:00 – 19:00
sobota
08:00 – 13:00