Radiofrekwencja mikroigłowa

Skutecznie poprawia jędrność i strukturę skóry – efekty: lifting, odmłodzenie, redukcja zmarszczek – salon kosmetologii estetycznej w Bydgoszczy.

Radiofrekwencja mikroigłowa w Bydgoszczy

Radiofrekwencja mikroigłowa jest to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych, który wykorzystuje połączenie dwóch technologii w czasie jednego zabiegu – radiofrekwencji z mikronakłuwaniem powodując termolifting oraz przebudowę tkanek. Skutecznie poprawia jędrność i strukturę skóry twarzy, a także ciała. Zabieg jest alternatywą dla zabiegów laserem frakcyjnym CO2, z krótszym okresem rekonwalescencji.

Radiofrekwencja to innowacyjna, precyzyjna i bezpieczna metoda liftingu skóry bez użycia skalpela, dająca doskonałe efekty w leczeniu blizn, wyrównania powierzchni i kolorytu skóry.

Zapraszamy do gabinetu kosmetologicznego Bydgoszcz, ul. Przyjazna 11 – lokalizacja na stronie Kontakt.

Wskazania

 • Lifting i odmłodzenie
 • Redukcja zmarszczek
 • Skóra zwiotczała i mało napięta (ramiona, uda, pośladki, brzuch – zwłaszcza po ciąży)
 • Rozszerzone pory
 • Rozstępy
 • Blizny potrądzikowe, pooperacyjne, zanikowe, poparzeniowe
 • Przebarwienia

Jak przebiega zabieg radiofrekwencji mikroigłowej?

Urządzenie do RF mikroigłowej posiada głowicę wyposażoną w nasadki z igłami – wymiennymi kartridżami, które są jednorazowe dla każdego klienta. Dzięki obecności mikroigieł, które przewodzą ciepło w głąb skóry, każda warstwa skóry poddana zabiegowi jest równomiernie nagrzewana. Zabieg polega na wprowadzeniu mikroigieł na pożądaną głębokość – od 0,3 do 3 mm, a następnie wyzwoleniu z głowicy wiązki fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej. Energia promieniowania penetruje w głąb skóry, nagrzewając tkanki. Dochodzi do częściowego uszkodzenia struktury skóry, co stymuluje proces regeneracji i powstawania nowej, młodej tkanki o prawidłowej budowie. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny, ponieważ mamy możliwość regulowania głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę, energii i czasu emisji fali radiowej.

Jakie są efekty radiofrekwencji mikroigłowej?

Efekty radiofrekwencji mikroigłowej dzieli się na te, które widoczne są od razu oraz te, które uaktywniają się z czasem. Po zabiegu włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta. Jednakże to, co najważniejsze, odbywa się przez kilka następnych tygodni (do ok. 3 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja tworzenia się nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien, a także budowania pomiędzy nimi nowo powstałych wiązań. Skóra staje się jędrniejsza oraz sprężysta. Dzięki odbudowaniu włókien kolagenowych wypłycają się zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Metoda ta pozwala na uzyskanie dobrych efektów podczas redukcji zmarszczek w okolicy oczu oraz przy podnoszeniu skóry oraz poprawie jej elastyczności.

Efekty radiofrekwencji mikroigłowej są w pełni widoczne po około 3 miesiącach od zabiegu. Natomiast, aby efekt liftingu był długotrwały, zalecane jest wykonanie średnio od 3-5 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Radiofrekwencja mikroigłowa – przeciwwskazania:

 • ciąża i okres karmienia,
 • choroby nowotworowe,
 • metalowe, silikonowe implanty w miejscu zabiegowym,
 • rozrusznik serca,
 • epilepsja,
 • choroby układu krążenia (hemofilia lub czasowa niska krzepliwość, zakrzepica, nadciśnienie, żylaki w miejscu zabiegu),
 • choroby autoimmunologiczne,
 • choroby dermatologiczne.

Radiofrekwencja mikroigłowa – cena

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej.

Gabinet kosmetologiczny Bydgoszcz oferuje również mezoterapia mikroigłowa – kliknij w odnośnik, aby przeczytać opis zabiegu.

Tagi: gabinet kosmetyczny Bydgoszcz, salon kosmetologiczny, kosmetolog Bydgoszcz, radiofrekwencja mikroigłowa.

Umów termin zabiegu już dziś!

RF mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa skutecznie poprawia jędrność i strukturę skóry - lifting, odmłodzenie, redukcja zmarszczek.

Mezoterapia mikroigłowa

Poprawa jakości skóry – napięcia i gęstości. Redukcja przebarwień, poprawa kolorytu skóry, redukcja zmarszczek, rozstępów i blizn.

Oczyszczanie wodorowe

Efektem natychmiastowym zabiegu jest idealnie oczyszczona, nawilżona, odświeżona i gładka skóra.

Peeling BioRePeelCl3

Biorewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu, przywrócenie napięcia i elastyczności, redukcja zmarszczek, wyrównanie kolorytu.

Peeling kawitacyjny

Dokładnie oczyszcza skórę przy pomocy wibracji ultradźwiękowej wzbogaconej o mikromasaż poprawiający krążenie krwi i dotlenienie skóry.

Nanili Professional

Spersonalizowane terapie Nanili Professional na problemy skórne: trądzik młodzieńczy, trądzik u osób dojrzałych, skóra tłusta, trądzik różowaty, skóra sucha, przebarwienia, cera naczynkowa

Zabiegi ARKANA

Zabiegi Derma CollAGE, C-Fusion Glow, Eye Flower Peel, Lactobionic Therapy

RETINOL C-SHOT

RETINOL C-SHOT zabieg złuszczający z retinolem i witaminą C